Franczyza Moose

Potencjalny

Franczyza Moose

Post autor: Potencjalny » 29 lis 2011, 21:39

Proszę o ocenę franczyzy w Moose - głównie chodzi mi o opłacalność

FFF

Re: Franczyza Moose

Post autor: FFF » 30 lis 2011, 20:56

Opłacalność bardzo zależy od miasta.Generalnie inwestycja zwraca się od 2 do 24 miesięcy, najczęściej po 3-4 miesiącach. Moose jako franczyzobiorca sprawdza się. Pomoc jest duża i najważniejsze Moose nie stara się tylko na tobie zarobić ale stara się głównie abyś to ty zarobił

ktos

Re: Franczyza Moose

Post autor: ktos » 03 gru 2011, 10:08

U mnie zwróciło się z końcem listopada,chociaż momenty strachu były, współpraca z centralą bardzo dobra. Warto związać się z Moose. Jeżeli jesteś po anglistyce to bardzo to pomaga, cała franczyza jest łatwiejsza

Witalij

Re: Franczyza Moose

Post autor: Witalij » 08 gru 2011, 7:44

Efekt franczyzy w Moose w dużym stopniu zależy od twojego zaangażowania. Szkoła ma bardzo dobre opinie na rynku ale jako franczyzobiorca musisz włożyć w to trochę kasy i dużo zaangażowania. Moim zdaniem potrzeba około 6 miesięcy na pełny zwrot kosztów. Moose oczywiście pomaga ale bez swojej pracy ciężko jest zaistnieć bardzo dobrze na rynku. Porównując jednak opinie o franczyzobiorcach to w Moose zwrot finansowy i satysfakcja z wykonywanej pracy przychodzi dużo szybciej niż w innych szkołach.

Słupsk

Re: Franczyza Moose

Post autor: Słupsk » 09 gru 2011, 11:28

Analizowałem dosyć dobrze rynek franczyzy w Polsce i moje opinie są następujące:

1. Moose podchodzi bardzo uczciwie do franczyzobiorców, co jest niezbyt częste.Pomysł do biznes jest OK, opinie o szkole Moose są raczej dobre
2.Nie zmienia to faktu,że z reklamą trzeba wyłożyć w moim mieście około 15-20 tys. jednorazowo.
3.Szacuje,że nakłady zwrócą się po około 6 miesiącach.
4. Nie zmienia to faktu,że trzeba najpierw mieć trochę kasy dlatego ja chyba jeszcze poczekam

Małemiasto

Re: Franczyza Moose

Post autor: Małemiasto » 10 gru 2011, 15:25

Moje opinie o franczyzie w Moose trochę się różnią. Po pierwsze zgadzam się,że Moose to dobry franczyzobiorca, szczególnie jak jesteś lektorem.
Moje opinie o franczyzie w Moose są oparte o franczyzie w mniejszym mieście . Plusy są takie,że franczyza zwraca sę szybciej - u mnie po 2 miesiącach ale przyznaje, że zapierniczałem we wrześnie i październiku po 12 godzin dziennie i to chyba jest najważniejsze. Franczyza w Moose dale świetne efekty ale musisz włożyć w to cały swój wysiłek. Moose może Ci bardzo pomóc ale nie zrobi za ciebie cudów.

Damian

Re: Franczyza Moose

Post autor: Damian » 12 gru 2011, 18:40

Mam pytanie. W moim rejonie szkoła Moose znana jest z wysokiego poziomu. Po rozmowie z gościem od franczyzy usłyszałem,że taki sam poziom jest wymagany także w stosunku do franczyzobiorców. Czy da się to zrobić w mniejszych ośrodkach tzn czy da się zachować dobre opinie bo naturalnie w mniejszych miastach gorzej jest z nauczycielami. Jak to działa w Moose?

NSS

Re: Franczyza Moose

Post autor: NSS » 17 gru 2011, 16:57

Ja miałem taki sam problem , myślałem że Moose sobie nie poradzi , czyli będzie problem z dobrymi lektorami . Na szczęście Moose to dobra szkoła i ma w Polsce raczej dobre opinie. Więc w mojej miejscowości wszyscy dobrzy nauczyciele popędzili na rozmowę kwalifikacyjną i miałem z czego wybierać Trochę kręcili na stawki ale ostatecznie podpisali umowy.

Bartek

Re: Franczyza Moose

Post autor: Bartek » 21 gru 2011, 6:53

Moose jako franczyzobiorca sprawdza się. Nakłady się zwracają, współpraca jest dobra. Zakładając szkołę Moose w moim mieście liczyłem,że nakłady zwrócą się po 2 miesiącach, zwrócą się realnie po 4 lub 5 ale moim zdaniem to i tak dobry wynik. Franczyza w Moose ma dużo zalet. Polecam

AAA

Re: Franczyza Moose

Post autor: AAA » 21 gru 2011, 16:11

Ja szacuje zwrotna 12 do 15 miesięcy ale to kwestia zbyt dużych inwestycji i moich błędów. Opinia o wszpółpracy z franczyzobiorcą dobra

ODPOWIEDZ