Opinia szkoła Moose Wrocław

Ronaldo

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Ronaldo » 10 gru 2011, 15:18

Nie zgadzam się z Lidią, która krytykuje mój wpis. Moja uwaga nie miała charakteru seksistowskiego. Moim celem było wyrażenie pozytywnej opinii o szkole Moose we Wrocławiu i tylko tyle. Moim zdaniem szkoła Moose dba po prostu także o wygląd zewnętrzny swoich lektorów i co w tym złego. Moose zatrudnia nauczycielki, które są nie tylko kompetentne ale także dobrze się prezentują. To tylko polepsza moje opinie o szkole Moose. Może dla ciebie Lidiu nie ma to znaczenia ale gwarantuje CI że dla każdego ucznia mężczyzny ma to duże znaczenie. Dlatego popieram MOOSE i zawsze będę o nich wyrażał się dobrze. Oczywiście zaznaczam,że na pierwszym miejscu oceniam kompetencje nauczycielki. Lidiu musisz mieć trochę dystansu do życie.

Kasia

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Kasia » 17 gru 2011, 20:07

Ronaldo jest debilem ale szkoła nie może sobie wybierać uczniów

Art

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Art » 27 gru 2011, 20:19

Przyznam szczerze,ze dyskusja o urodzie lektorek jest żenująca. Mam w szkole Moose wykupiony kurs dla VIP - moja firma korzystała poprzednio z Empiku i Profilingua, a od dwóch lat korzysta z usług Moose. Moim zdaniem Moose ma trochę lepszych lektorów niż Empik , na cenę nie patrzę bo tutaj płaci całość firma.Nie porównuje tych usług do Profilingua bo zarówno Empik jak i Moose mają poziom 10 x lepszy. Wiem od lektora,że Moose uczy bardzo wiele VIP. Moja ocena po 2 latach jest pozytywna. W Moose do VIPów wysyłają najczęściej lektorów mężczyzn - moim zdaniem to wielka zaleta. Dla takich klientów potrzebne są osoby bardzo konkretne o rozległej wiedzy przekraczającej często zakres nauczanego języka.

Conan

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Conan » 29 gru 2011, 17:51

Jestem lektorem, który nie pracuje i nigdy nie pracował w szkole Moose. Prowadzę zajęcia na własną rękę ale mam także bardzo dobre rozeznanie rynku edukacyjnego we Wrocławiu. Gdybym miał zrobić ranking szkół językowych to moim zdaniem powinien on wyglądać następująco:

Ekstraklasa - nie ma takiej szkoły we Wrocławiu, która jest na poziomie Ekstraklasy. Jest to związane z brakiem odpowiednich native speakerów w naszym mieście i słabym poziomem filologii angielskiej..
I liga : tutaj moim zdaniem można zakwalifikować właśnie szkołę Moose Centrum Języków Obcych, Empik, BLC, British Centre
II liga: Lektor , Berlitz, może International House
III liga - Profi-lingua ( mimo wielu krytycznych opinii o tej szkole tutaj są czasami także dobrzy nauczyciele), Germanica (tylko w zakresie niemieckiego)

Reszta szkół prezentuje poziom żałosny i moim zdaniem nie warto wymieniać ich na tym forum.

Kaczor

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Kaczor » 20 sty 2012, 17:23

Zgadzam się z Conanem, analiza szkół we Wrocławiu jest perfekcyjna.
szkoła Moose to naprawdę dobra szkoła.
Tak trzymać

Anka

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Anka » 03 lut 2012, 15:04

OK, zgadzam się,że Moose we Wrocławiu to dobra szkoła, ale kilka wymienionych powyżej szkół chyba powinno być jednak niżej. Ale kazdy ranking jest raczej subiektywny

Kati

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Kati » 24 kwie 2012, 4:09

Moose można pochwalić za bardzo indywidualne podejście do każdego klienta.

Lukas

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Lukas » 02 paź 2012, 18:44

Teraz to chyba każdy ma indywidualne podejście, mi się w Centrum Moose podoba cena - nie jest z kosmosu ani za wysoka ani za niska. Chyba tylko oni ostatnio nie podwyższyli ceny.

TomekPopek21

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: TomekPopek21 » 11 sty 2013, 10:40

A wie ktoś może czy można w tej szkole zdobyć jakieś certyfikaty i jakie są warunki nauczania ???

Aka

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Aka » 13 sty 2013, 17:25

Moose to placówka przyzwoita, dbającą o poziom co we Wrocławiu nie jest takie częste.

ODPOWIEDZ