Opinia szkoła Moose Wrocław

DariuszI
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2011, 10:20

Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: DariuszI » 14 lis 2011, 11:10

Chciałbym wyrazić swoja opinię o szkole Moose oddział Wrocław. Szkoła Moose przysyła mi lektora od roku. Lektor uczy moją córkę.
Zdecydowanie polecam szkołę Moose. Moja opinia o Moose jest oparta na moim doświadczeniu. Przed Moose korzystałem z kilku innych szkół językowych . Nie były to złe szkoły i nie prowadziły zajęć źle. Rok temu kolega z pracy namówił mnie jednak do skorzystania ze szkoły Moose. Po roku nauki w Moose poziom mojej córki znacznie się poprawił. Nie jest to tylko moja opinia ale także opinia nauczycielki ze szkoły.Dlatego bardzo polecam szkołę Moose innym kursantom.
Dariusz

Gosia-Kraków
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:07

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Gosia-Kraków » 14 lis 2011, 18:15

Ja również polecam szkołę Moose. Mam doświadczenie 1,5 roku w oddziale krakowskim.To znana w Krakowie szkoła - pierwsza , która zapewnia dojazd nauczyciela do klienta. Moose przygotował mnie do matury. Zapewne jak w każdej szkole są rożni lektorzy, jak mogę wypowiadać się tylko o swojej nauczycielce i na tym oparta jest moja opinia o szkole Moose. Pani Kasia, która mnie uczyła prowadziła lekcje w sposób ciekawy a przy tym skutecznie. Polecam Moose dalej

Err

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Err » 24 lis 2011, 15:05

Popieram, Moose to bardzo dobra szkoła. Angielski w moose we Wrocławiu jest na bardzo dobrym poizomie

Ada

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Ada » 25 lis 2011, 16:58

Zgadzam się w całości. Moose we Wrocławiu moim zdaniem jest w pierwszej trójce najbardziej renomowanych szkół. W Moosie najlepszym elementem oferty jest bezpłatny dojazd lektora. Mój syn uczył się w Moose do matury i żaden lektor z innej szkoły nie chciał przyjechać do nas do domu , mimo ze mieszkamy we Wrocławiu. W Moose dostaliśmy lektora od ręki i to lektora bardzo dobrego. Rok nauki i matura zdana bardzo dobrze. Polecam!

Górzny

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Górzny » 27 lis 2011, 20:01

Potwierdzam pozytywne opinie o Moose. Nie jestem może zachwycony takim sposobem nauki tzn nie jestem fanem nauki w domu, ale w Moose działa to bardzo dobrze i taka nauka jest skuteczna -a to jest chyba najważniejsze w naucę j. obcych. Skuteczność i jeszcze raz skutecznosć. za to więc mogę polecić szkołę Moose

Bajeczka

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Bajeczka » 29 lis 2011, 15:28

We Wrocławiu uczyłam się z Moose do matury. Do Moose Wrocław mam bardzo duży sentyment. Przygotowywał mnie do matury pan Karol -świetny lektor a do tego bardzo przystojny. Efekt maturalny był rewelacyjny. Moose Wrocław i p.Karol sprawili się znakomicie. Moje opinie są zdecydowanie pozytywne

Kasik

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Kasik » 30 lis 2011, 20:53

Popieram, szkoła Moose prowadzi u nas w firmie kurs dla pracowników. Opinie są bardzo dobre.

Tytoń

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Tytoń » 02 gru 2011, 7:29

Ja tam Moose sobie bardzo chwale

Ronaldo

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Ronaldo » 02 gru 2011, 16:44

Szkoła Moose jest bardzo dobra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fajne laski zatrudnia

Lidia

Re: Opinia szkoła Moose Wrocław

Post autor: Lidia » 09 gru 2011, 11:24

Szkoła Moose jest dobra ale Ronaldo przesadził ze swoimi seksistowskimi uwagami w poprzednim poście. To jest forum, które ma oceniać szkołę Moose a uwagi o laskach Ronaldo powinien zatrzymać dla siebie

ODPOWIEDZ