Moose Warszawa Opinie Forum

Admin
Administrator
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2011, 7:37

Moose Warszawa Opinie Forum

Post autor: Admin » 21 paź 2019, 20:29

Można ocenić Moose Centrum Języków obcych Warszawa

Agomaf

Re: Moose Warszawa Opinie Forum

Post autor: Agomaf » 23 paź 2019, 8:51

Po co zakładać klika wątków. Co za matoł. Jest osobny topic od wielu lat , tam każdy może napisać.

hanna66

Re: Moose Warszawa Opinie Forum

Post autor: hanna66 » 23 paź 2019, 15:17

Czy jest tu może jakiś pracownik Centrum Języków Moose Warszawa? Albo jakiś lektor z Moose Warszawa. Chciałabym zapytać o coś. Możecie odpowiedzieć do mnie na priv. jest to dla mnie dosyć ważne i potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Nie bardzo lubię uczyć z narzuconych książek . W Centrum Języków Obcych Moose Warszawa zakończyłam pracę wiele lat same jak wyjechałam do Anglii. Kiedyś mogłam sobie sama wybrać podręczniki. Teraz po powrocie chce znowu pracować w Moose i chce wiedzieć czy coś się w tej sprawie zmieniło czy dalej sama mogę wybrać podręcznik. I drugie pytanie widziałam, że od tego czasu kadra sie wymieniła , czy jest lepiej czy gorzej ? Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników∑ Moose Warszawa i czekam na odp.

Paul

Re: Moose Warszawa Opinie Forum

Post autor: Paul » 27 paź 2019, 8:26

Hey Hanna, dalej możesz sama wybrać podręcznik. Kadra wymieniła się już pare lat temu teraz raczej jest stała. Moja opinia jest taka, że kadra w Moose Warszawa jest teraz zdecydowanie lepsza. Pracują tam osoby z większym doświadczeniem, więc podejście do lektorów bardzo się poprawiło. Opinie moich kolegów są raczej podobne. Większy profesjonalizm i atmosfera jest dobra.

ODPOWIEDZ