niemiecki Wrocław

Hans

niemiecki Wrocław

Post autor: Hans » 01 gru 2011, 20:44

Proszę o opinie osoby uczace się j. niemieckiego w Moose we Wrocławiu.

Tosia

Re: niemiecki Wrocław

Post autor: Tosia » 03 gru 2011, 13:26

W moje szkole Moose prowadzi zajęcia pozalekcyjne zaraz po szkole. Opinie raczej dobre. Wszyscy dalej chodzą nikt się nie wypisał więc raczej należy pochwalić Moose. Z pełną opinią oczywiście trzeba poczekać do końca roku szkolnego ale Moose raczej się sprawdza.

Gosc

Re: niemiecki Wrocław

Post autor: Gosc » 11 gru 2011, 12:43

Moje opinie o szkole Moose są podobne, może nie jest to Oxford ale to dobra szkoła

Conan

Re: niemiecki Wrocław

Post autor: Conan » 29 gru 2011, 17:52

Jestem lektorem, który nie pracuje i nigdy nie pracował w szkole Moose. Prowadzę zajęcia na własną rękę ale mam także bardzo dobre rozeznanie rynku edukacyjnego we Wrocławiu. Gdybym miał zrobić ranking szkół językowych to moim zdaniem powinien on wyglądać następująco:

Ekstraklasa - nie ma takiej szkoły we Wrocławiu, która jest na poziomie Ekstraklasy. Jest to związane z brakiem odpowiednich native speakerów w naszym mieście i słabym poziomem filologii angielskiej..
I liga : tutaj moim zdaniem można zakwalifikować właśnie szkołę Moose Centrum Języków Obcych, Empik, BLC, British Centre
II liga: Lektor , Berlitz, może International House
III liga - Profi-lingua ( mimo wielu krytycznych opinii o tej szkole tutaj są czasami także dobrzy nauczyciele), Germanica (tylko w zakresie niemieckiego)

Reszta szkół prezentuje poziom żałosny i moim zdaniem nie warto wymieniać ich na tym forum

Emileastex

niemiecki Wrocław

Post autor: Emileastex » 20 paź 2019, 1:18

A rzesz mię ubiegłeś ale szczerze mówiąc tego nie ogłaszałem bo próbuję się dowiedzieć o co chodzi z miejscem imprezy bo to jest tor kartingowy i to bardzo mały wiec wielkie nieporozumienie chyba że ma być to tylko impreza dla Wrocławia.

Jak coś się dowiem to powiem

ODPOWIEDZ