CJO Moose Warszawa

uczeń

CJO Moose Warszawa

Post autor: uczeń » 20 mar 2012, 15:36

Szukam opinii o oddziale w Warszawie. Znalazłem ranking szkół warszawskich i tam CJO Moose było na 3 miejscu w Warszawie. Coś wcześniej o tej szkole słyszałem ale chciałbym prosić o opinię osoby uczące się tam.

malina

Re: CJO Moose Warszawa

Post autor: malina » 22 paź 2019, 18:47

Bardzo dobra szkoła w Warszawie, pracuję już tutaj 3 lata i nie zamierzam zmieniać pracy. WIększość uczniów jest bardzo zadowolona.

malina

Re: CJO Moose Warszawa

Post autor: malina » 22 paź 2019, 18:48

Moose w Warszawie w tym roku jest już w niektórych rankingach nawet na 2 miejscu. Wszystko zależy or rankingu, na pewno pierwsza piątka.

Agomaf

Re: CJO Moose Warszawa

Post autor: Agomaf » 23 paź 2019, 8:46

rankingi to se wsadzie w dupę . Przy wyborze szkoły liczy się kilka spraw:
1. Czy babka w biurze jest rozgarnięta i wie o co chodzi i czy zrozumie o co tobie chodzi. W moose pod tym względem jest OK co nie można powiedzieć o innych szkołach w Warszawie.
2. Czy cena jest dobra. Tutaj akurat jest dobrze. W moose nie jest tanio ale też nie jest drogo. Uwaga !!! za dalekie dzielnice policzą ci ekstra kasę .
3.Wybór lektorów. Nie wiem jak jest w Moose , dostałem super lektorkę ale podejrzewam, że przy takiej skali to i zołza się trafi. Jak ci nie podpasi , dzwonisz mówisz i zołzy nie ma na następnej lekcji. Przynajmniej w teorii bo nigdy nie musiałem tego testować.

Czyli chyba raczej w porządku. Nie patrzcie na żadne rankingi to bzdura. jak ktoś to obiektywnie ocenić. Szkoła może mieć 1000 lektorów ale ty akurat trafisz na złego . Trzeba oceniać indywidualne sprawy.

ODPOWIEDZ