Moose Kraków

Gosia-Kraków
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:07

Moose Kraków

Post autor: Gosia-Kraków » 14 lis 2011, 18:18

Poprzednio zamieściłam w nieprawidłowym miejscu post. Powtarzam go więc jeszcze raz.
Ja również polecam szkołę Moose. Mam doświadczenie 1,5 roku w oddziale krakowskim.To znana w Krakowie szkoła - pierwsza , która zapewnia dojazd nauczyciela do klienta. Moose przygotował mnie do matury. Zapewne jak w każdej szkole są rożni lektorzy, jak mogę wypowiadać się tylko o swojej nauczycielce i na tym oparta jest moja opinia o szkole Moose. Pani Kasia, która mnie uczyła prowadziła lekcje w sposób ciekawy a przy tym skutecznie. Polecam Moose dalej

Gienia

Re: Moose Kraków

Post autor: Gienia » 28 lis 2011, 16:36

Ja też nie powiem złego szkoła o Moose w Krakowie, Moose podchodzi bardzo indywidualnie do człowieka. Miałam problem z dzieckiem i Moose bardzo mi pomógł. W wielu szkołach tylko zbierają pieniądze ale dzięki pomocy nauczyciela z Moose problem sam się rozwiązał - więcej takich szkół na rynku.

Aja

Re: Moose Kraków

Post autor: Aja » 08 gru 2011, 7:34

Chciałam potwierdzić doskonałe oponie o szkole Moose w Krakowie. Moose ma tam bardzo dobrych nauczycieli. Tylko pani z Moose udało się zagonić moje dziecko do pracy.

Kraków

Re: Moose Kraków

Post autor: Kraków » 11 gru 2011, 22:19

zgadzam się,że pozytywne opinie o szkole Moose w Krakowie trzeba rozpatrywać przez pryzmat nauczycieli. Moose tworzą nauczyciele i to jest najwazniejsze. Reszta jest mniej ważna.

LadyDi

Re: Moose Kraków

Post autor: LadyDi » 03 sty 2012, 19:35

Moje opinie o Moose w Krakowie oparte są o roczną naukę i 2 miesięczne czekanie na lektora. Ale po kolei.Ponad rok temu koleżanka polecił mi szkołę Moose jako szkołę z najlepszymi nauczycielami w Krakowie Przyznam,że nazwa Moose obiła mi się wtedy o uszy ale nic specjalnie nie wiedziałam o tej szkole. Zadzwoniłam do ich BOK w Krakowie i tutaj pierwszy szok. Dowiedziałam się,że w mojej dzielnicy wszystkie miejsca są już zajęte na kursach. Byłam bardzo, bardzo zdziwiona bo przecież wszystkie szkoły mają mnóstwo wolnych miejsc i czekają na uczniów ale okazało się że do Moose to uczniowie walą drzwiami i oknami. Za namową koleżanki zdecydowałam się poczekać na lektora z Moose prawie 2 miesiące. Zgodnie z obietnicą po 2 miesiącach dostałam lektorkę i tutaj kolejny szok - lektorka jest świetna, zarówno językowo jak i osobowościowo. Zaczęłam więcej grzebać w internecie o Moose w Krakowie i znalazłam w jednej z krakowskich gazet taki ranking, według którego 95% klientów decyduje się na naukę w kolejnym roku - nie słyszałam aby jakaś szkoła w Krakowie zbliżała się do tego wyniku.

macforce

Re: Moose Kraków

Post autor: macforce » 22 paź 2019, 21:11

Dobra szkoła, typowa krakowska ale też nie zachwycajcie się bez sensu, płacisz za kurs to wymagasz i w Moose to dostajesz, nic ekstra , po prostu dobrze wykonana usługa, a wszystkie rankingi są i tak g... warte.

ODPOWIEDZ