Franczyza Moose

SzybkiBill

Re: Franczyza Moose

Post autor: SzybkiBill » 27 gru 2011, 20:28

Ja już zarezerwowałem sobie miasto od września i powiem tak. Moose w przeciwieństwie to wielu innych szkółek opiera się na swoich własnych oddziałach. Franczyza jest dla nich tylko uzupełnieniem działalności. Moose długo bronił się przed sprzedażą franczyzy ale jest to konieczne aby działać w mniejszych miastach.Moim zdaniem ostatnia szansa na to aby załapać się na franczyzę w Moose to rok 2012. Po tym okresie w Moose wszystkie miasta będą już zajęte.Z tego co powiedział mi przedstawiciel franczyzobiorcy to już teraz jest ponad 20 rezerwacji na miasta. W moim przypadku szacuje okres zwrotu na 5-15 miesięcy, po tym okresie zakładam dochód na poziomie 7 tysięcy na czysto po odliczeniu reklamy, wszystkich kosztów i ZUS. Moim zdaniem przez kolejne 5 -6 lat dochód będzie wzrastał o 20 % rocznie. Opinia o tej franczyzie nie jest oparta na moich przypuszczeniach. Zamówiłem sobie profesjonalną analizę na temat rynku edukacyjnego i pozycji szkoły Moose. W

DanaInternational

Re: Franczyza Moose

Post autor: DanaInternational » 28 gru 2011, 19:06

A czy jest ktoś taki, któremu franczyza w Moose nie wyszła ? Bardzo zależy mi na opinii. Bardzo napaliłam się na franczyzę w Moose bo jest to znana i dobra szkoła ale chciałabym sobie skalkulować ryzyko wtopy. Nie wiem czy mam zdolności do prowadzenia własnego biznesu a wiem,że za rok czy 2 w Moose wszystkie miasta będą już zajęte. Z drugiej strony nie chce stracić kasy. Proszę o szybkie opinie.

Jaśminka

Re: Franczyza Moose

Post autor: Jaśminka » 31 gru 2011, 8:44

ja też się napalam, franczyza Moose to dobry pomysł ale z rezerwacją miasta nie jest tak łatwo. Mnie powiedzieli,że o moje miasto ubiega się od września 4 osoby i nie mogę teraz zarezerwować

Ciemnok

Re: Franczyza Moose

Post autor: Ciemnok » 01 lut 2012, 6:46

oferta Moose z franczyzą jest dobra, ale z tą rezerwacja to chyba nie prawda. Moose szykuje teraz otwarcie nawet 70 nowych oddziałów i jest już dosyć dużo chętnych więc raczej nie muszą zajmować sobie głowy rezerwacją

Gizmo

Re: Franczyza Moose

Post autor: Gizmo » 03 lut 2012, 15:07

Ja byłem na rozmowie franczyzowej w Moose i chyba się zdecyduje. Mam tylko pytanie czy lepiej zaczynać od marca czy od września ?

Jearou

Re: Franczyza Moose

Post autor: Jearou » 18 mar 2012, 20:42

Najlepiej zacząć chyba od września ,a to oznacza że trzeba się decydować w maju. Raczej dobra opinia o franczyzie Moose.

Kati

Re: Franczyza Moose

Post autor: Kati » 24 kwie 2012, 4:06

Ja też bym się raczej decydowała w maju. Zdecydowanie warto, firma jest bardzo duża ale zarazem w Moose jest taka trochę rodzinna atmosfera. Zupełnie nie da się tego porównać do innych sieci franczyzowych gdzie jesteśtylko pionkiem. W Moose jesteś prawdziwym partnerem

smantha

Re: Franczyza Moose

Post autor: smantha » 01 maja 2012, 16:05

W moim mieście szkoła Moose już działa , ale zdecydowałam się na otworzenie oddziału w mieście 40 km oddalonym od mojego miasta. Sama franczyza w Moose to dobry pomysł , co chyba potwierdzają opinię na tym forum. Na zwrot poniesionych wydatków czekałam około 6 miesięcy. Też decydowałam się w maju, to chyba najlepszy okres. Pzdr

J23

Re: Franczyza Moose

Post autor: J23 » 08 maja 2012, 19:11

Generalnie to także fajna oferta dla lektorów, którzy wracają po studiach do swojego miasta. Pieniądze pożyczyłem od rodziców, Wszystko zwróciło się po 7 miesiącach. Teraz na czysto mam około 3-4 tys. W przyszłym roku będzie raczej 2 x więcej. W moim małym mieście to niezłe pieniądze, szczególnie w porównaniu do pracy w szkole

Kaśka

Re: Franczyza Moose

Post autor: Kaśka » 22 maja 2012, 8:19

To bardzo dobra oferta, ale wiele miast jest już zajętych.

ODPOWIEDZ