Praca-Warszawa

Aga

Praca-Warszawa

Post autor: Aga » 14 lis 2011, 13:07

Proszę o opinie osoby, które pracują w oddziale Moose Warszawa

Felicia

Re: Praca-Warszawa

Post autor: Felicia » 16 lis 2011, 20:25

Pracuje w szkole Moose już 2 lata i generalnie moja opinia jest pozytywna. Moose zapewnił mi 15 godzin tygodniowo, moi uczniowie są wszyscy w moim rejonie ,W Moose wynagrodzenie jest zawsze przed terminem więc i tu moja opinia jest OK. Mam dostęp do darmowego ksera - jest limit kopii raczej mi on starcza. Panie w sekretariacie w Moose sa może trochę zarozumiałe ale nie miałam z nimi nigdy konfliktów więc oceniam je raczej na plus. Generalnie w szkole Moose pracuje się pzryzwoicie

Zarzyk

Re: Praca-Warszawa

Post autor: Zarzyk » 28 lis 2011, 6:45

Przyłączam się do dobrej oceny Moose w Warszawie. W Warszawie Moose jest w czołówce warszawskich szkół.

Luk

Re: Praca-Warszawa

Post autor: Luk » 12 gru 2011, 20:24

Ja pracuje w szkole Moose. Opinie, jak to w pracy ale raczej dobre . Mam 20 h tygodniowo , w Moose prawie zawsze dostajesz komplet godzin

Włoszka

Re: Praca-Warszawa

Post autor: Włoszka » 29 gru 2011, 12:47

Moose to dobra szkoła, uczę w Moose i w Archibaldzie w Warszawie od 2 lat i szkoły są bardzo porównywalne pod względem poziomu i organizacji.

malina

Re: Praca-Warszawa

Post autor: malina » 22 paź 2019, 18:45

Moose w Warszawie to szkoła bardzo nietypowa, mamy w Warszawie dużo szkół konglomeratowatych. Moose jest takim przeciwieństwie, Mają bardzo dużo uczniów ale atmosfera jest raczej rodzinna. W Moose w Warszawie ma bardzo dużo do powiedzenia p.Edyta kierowniczka oddziału. Super profesjonalna i bardzo miła osoba. Jeżeli chcesz coś znaczyć, nie być tylko numerkiem na liście to Moose w Warszawie jest dla ciebie. Dla mnie to akurat najlepsze centrum języków obcych.

Agomaf

Re: Praca-Warszawa

Post autor: Agomaf » 23 paź 2019, 8:50

Potwierdzam, że pani Edyta super się na tym zna. Nie trać czasu na rozmowę z biurwą, proś od razu z panią Edytą, jak nie ma spotkania to na pewno odbierze i super ci wszystko załatwi. Jak biurwa nie będzie chciała cię połączyć to powiedz, że zapiszesz się tylko u pani Edyty .

hanna66

Re: Praca-Warszawa

Post autor: hanna66 » 23 paź 2019, 15:20

A ile osób tam teraz pracuje w administracji i czy dalej jest ten pan z brodą w BOK ? Z tego co widziałam to dziewczyny w adm są chyba nowe ( pracowałam tam już wiele lat temu więc może dla mnie są one nowe )

Paul

Re: Praca-Warszawa

Post autor: Paul » 27 paź 2019, 8:29

dziewczyny w administracji Moose Warszawa pracują już pare lat, nie są nowe, chyba dawno cię nie było w Moose, co jakiś czas jest tez ten pan z brodą - on zajmuje się klientem biznesowym. Jeżeli pracowałaś wiele lat temu to teraz jest lepiej.

ODPOWIEDZ